Yayla Elektrik
Aydınlatma

Hakkımızda

Firmamız hakkında her bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Biz kimiz ve ne yapıyoruz.

Biz Kimiz ?

Yayla Elektrik 2002 yılında Ali YAYLA tarafından MALATYA/ DOĞANŞEHİR ilçesinde kurulmuş olup arıza bakım onarım işleri olarak hizmet vermekteyken 2009 yılında oğlu Ömer YAYLA 'ya devretmiştir. Zaman tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile işlerini geliştirerek geniş yelpazeli kaliteli elektrik malzemeleri satışı ve çevre illerde taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Her gecen gün bilgi ve birikimlerini geliştirerek büyümektedir. 2018 yılında Defnem Avize ve aydınlatma olarak ikinci şubesini açmış siz değerli müşterilerine ferah geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunmuştur. . .

Misyonumuz

*Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, *Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst düzeyde tutmak, *Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.<<<<<<< ÜRÜN ve HİZMETTE KALİTE <<<< YAYLA Elektrik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır. Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim ve sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle kendini yükümlü kılmaktadır. <<<<< ÇALIŞANLARIMIZ <<<<<< YAYLA Elektrik, ürün ve hizmetteki kalitenin; çalışanların kalitesine bağlı olduğunu inanmaktadır. Ekip içerisinde en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yansıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katılımı desteklemektedir. <<<<<<< SORUMLULUKLARIMIZ <<<<<<<<< Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı YAYLA Elektrik için vazgeçilmez öncelikleridir. Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara aktarılması için üzerine düşen çalışmaları yapmakla yükümlüdür. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanmaktadır. <<<<<< Faaliyet konusu branşlarında deneyimli uzman kadrosuyla, YAYLA Elektrik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, ekipman ve makine parkını da bu gelişmelere paralel olarak artırmaktadır. Yaptığı işlerle çalışanlara istihdam sağlayarak, her geçen gün daha büyük projelere imza atarak artan sermayesi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bu yana bölgesel pazarda verilen emekle haklı olarak elde edilen çözüm merkezi / markası olma konumunu korumak ve güçlendirmek; ileriki aşamalarda Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline getirmektir.

Yayla Elektrik Aydınlatma

Sorularınız mı var ? Bizi hemen arayabilirsiniz

Bir sorun yaşadığınızda veya ürünlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde, çekinmeden bizi arayabilirsiniz.